Instagram’da Nasıl Yabancı Takipçi Kasılır?

Instagram’da Nasıl Yabancı Takipçi Kasılır?

İnstagram’da nasıl yabancı takipçi kasılır? İnstagram sosyal medyanın dünya genelinde en yüksek kitlesine sahip mecralarından biridir. Burada hemen her ülkeden insanların paylaşımlarını görmek mümkündür. Fotoğraf, video ve hikaye paylaşımları yapan kullanıcılar bazı durumlarda yabancı takipçi sayılarını arttırmak isteyebilirler. Bu takipçi durumda İnstagram’da nasıl yabancı kasılır sorusuna yanıt olarak şunlar verilebilir;

 • İnstagram içeriklerinizi yabancı dilde hazırlayın
 • Bölge seçiminde globali hedefleyin
 • Etiket ve hastag kullanımınızı farklı ülkeler için kullanın
 • Konum paylaşımlarında ülkeleri tercih edin
 • Yabancı İnstagram kullanıcılarını ve sayfalarını takip edin

Tüm bu yöntemleri kullandığınızda sizi takip eden insanların çoğunlukla yabancılar olduğunu görebilirsiniz. İnstagram üzerinde yüksek takipçi sayısına ulaştığınızda para kazanma özelliğiniz açılacaktır. Eğer takipçileriniz farklı ülkelerden hesabınıza erişim sağlarsa, o zaman dolar ya da Euro ile para kazanmanız mümkün olacaktır.

İnstagram Takipçi Arttırma Programı Nasıl Yapılır?

Instagram yabancı takipçi arttırma programları

Sosyal medyada birçok farklı ek destek programları yer almaktadır. Bu sebeple bazı kullanıcıların İnstagram takipçi arttırma programı nasıl yapılır şeklinde soruları olabilmektedir. İnstagram takipçi arttırma programları genellikle hesabınıza doğrudan kullanıcı yönlendirmesi sağlayan programlardır. Bu yazılımlar farklı bot hesaplar oluşturarak İnstagram üzerinden istenen kişiye yönlendirme yapmaktadır.

Tek yapmanız gereken bir İnstagram takipçi programı belirlemektir. Sonrasında İnstagram kullanıcı adınızı ve istediğiniz sayıyı yazarak işlem gerçekleştirilmektedir. Elbette bu takipçi arttırma programlarında ücret talebi ile karşılaşmanız da mümkündür. Bu durumda programı ücretsiz kullanmak istiyorsanız APK yazılımları tercih edebilirsiniz.

İnstagram takipçi arttırma programı ile takipçi kasmak mümkündür. Ancak en önemli konu bot takipçi sorunudur. İnstagram algoritması hesaplarda gerçekleşen bot yönlendirmelerini fark edebilmektedir. Bu durumda hesabınız inceleme altına alınabilir ve bir süre erişim sağlayamayabilirsiniz. Bu durumla karşılaşmanız halinde olası durumlar ya hesabınızın inceleme sonucunda para kazanma özelliğinin engellenmesi ya da hesabınızın kapatılmasıyla sonuçlanabilmektedir. İnstagram takipçi arttırma programı kullanırken bu yüzden aşırıya kaçmamakta fayda vardır.

İnstagram Organik Takipçi Arttırma

İnstagram organik takipçi arttırma için neler yapılabilir? Organik takipçi, diğer adıyla gerçek takipçidir. Bir sayfada bot takipçilerin olması yalnızca sayı olarak yüksek takipçili görünmenizi sağlarken, organik takipçiler gerçek kullanıcılardır ve paylaşımlarınızla etkileşim sağlayabilirler. Bu sebeple birçok kullanıcı özellikle İnstagram organik takipçi arttırma yöntemlerini sorabilmektedir. Organik takipçiler kazanmak için yapılabilecekler şunlardır;

 • İnstagram postlarınızda özgün ve kaliteli içerikler oluşturmak
 • Çeşitli etiket ve hastaglardan yararlanmak
 • Keşfetteki içeriklere yorum yapmak
 • Düzenli olarak post ve hikaye paylaşımı yapmak
 • Çeşitli canlı yayın konseptleri oluşturmak
 • İnstagram takipçilerinizle etkileşim ve iletişim kurmak (geri takip etmek, mesajlarına dönmek vb.)
 • Diğer sosyal medya hesaplarınızda İnstagram kullanıcı adını paylaşmak

Tüm bu yöntemler uygulandığında İnstagram organik takipçi arttırma durumu söz konusu olacaktır. İnstagram algoritması içeriklerinizi ön plana çıkardığında kolayca takipçi arttırmak mümkündür. Öne çıkarma işleminde önerilenler ya da keşfete düşmeniz durumu söz konusudur. Böylece daha fazla insanın karşısına hesabınız çıkmış olur.

İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagram takipçi arttırma için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri doğrudan İnstagram üzerinden uygulanırken, diğeri İnstagram’a bağlantı veren siteler tarafından uygulanmaktadır. İnstagram üzerinden en kolay şekilde takipçi arttırma biçimi reklam vermektir. İnstagram bazı hesapların fotoğraf ve videolarını ön plana çıkarmak için reklam verme seçeneğini oluşturmuştur.

Bunun uygulanması için hesabınızın profesyonel hesaba geçirilmesi ve sonrasında reklam oluşturma adımlarını tamamlamanız yeterli olacaktır. Böylece belirlediğiniz bir ya da birden fazla post ile kullanıcıları sizi takip etmeye yönlendirebilirsiniz. İnstagram takipçi arttırma için bu yöntemi uyguladığınızda reklam süresi, reklam ücreti gibi veriler ortaya çıkmaktadır. Ödeme yaptıktan sonra reklam yayına girer. Yayınlanma işleminde ortalama gelecek olan takipçi sayısı İnstagram algoritması tarafından bildirilmektedir.

İnstagram takipçi arttırma için yapılabilecek bir diğer yöntem takipçi kasmaya yarayan hile siteleridir. Bu siteler İnstagram üzerinden hesabınıza organik takipçi yönlendirmesi yaparak takipçi sayınızı arttırmaktadır. Elbette bu hizmet için bir ücret ödemesi de gerekmektedir. İnstagram takipçi arttırma siteleri sizden İnstagram profil bağlantınızı ve istediğiniz takipçi sayısını yazmanızı ister.

Böylece buna uygun olarak size bir ücret talebi oluşturur. Ücret ödemesinden sonra kısa süre içerisinde hesabınızda istediğiniz sayıda takipçinin geldiği görülecektir. Ancak bazı sitelerde bu hizmetleri verilirken birçok açık ortaya çıkabilmektedir. Bu açıklar genellikle şu şekilde sıralanabilir;

 • İnstagram hesabınızın çalınması
 • Bot takipçi yönlendirmesi
 • Kredi kartı verilerinizin çalınması
 • İnstagram hesabınızın saldırıya uğraması

Tüm bu riskler karşı tercih ettiğiniz sayfanın güvenli olduğundan emin olun. Site URL’si içinde bulunan güvenli bağlantı onayını görmeden ödeme yapmayın. Ayrıca siteyi kullananların İnstagram takipçi arttırma yorumlarına göz atın. Burada şikayet ya da kötü yorum görmeniz halinde farklı bir siteyi tercih edebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Arttırma Yorumları

İnstagram takipçi arttırma yorumları nedir, nasıl yorum yaparak takipçi arttırılır? İnstagram üzerinden keşfet içeriklerine yorum yaparak takipçi kazanıldığı görülmektedir. Bunu sağlayan başlıca etken GT hastagı kullanımıdır. İnstagram üzerinden takipçi arttırmanın en kolay yolu geri takip anlamına gelen GT hastagini kullanmaktır. Bu etiketle paylaşım yapan, profildeki biyografiye yazan ya da gördükleri postların altına yorum atanların takipçi kazandığı görülmektedir.

GT yorumları yani İnstagram takipçi arttırma yorumları yapıldığında kullanıcılar sizi takip eder. Geri takip anlamına gelen bu etiket nedeniyle sizde onları takip edersiniz. Böylece karşılıklı bir takipçi kazanma durumu söz konusu olacaktır. Ancak bu yöntem uygulandığında hemen her türden hesap sizi takip edebilir. Üstelik bu durumda sizin de onları takip etmeniz gerekmektedir. Bu da istemediğiniz kişileri takip etmeniz anlamına gelir.

Ayrıca kazanmış olduğunuz bu İnstagram takipçi arttırma yorumları ile genel kullanıcıların aktif etkileşim sağlamaması ya da zamanla takipten çıkması gibi durumlar söz konusudur. Bu sebeple hesabınızda aktif paylaşım yaparak, video, fotoğraf ve hikaye içerikleri paylaşmak kullanıcıların dikkatini çekecek ve takibe devam edeceklerdir.

İnstagram’da Takipçi Arttırma Ücretsiz

Ücretsiz takipçi arttırma Instagram

Çeşitli yöntemlerle İnstagram’da takipçi arttırma ücretsiz olarak da uygulanabilir. Takipçi kazanmak için yüksek fiyatlarda ödemeler yapmak şart değildir. Bunun yerine kolay yollarla İnstagram’da takipçi arttırmak da mümkündür. Bunun için en sık tercih edilen yöntem çeşitli İnstagram gruplarına katılmaktır. İnstagram gruplarında takipçi kazandırmaya yönelik sistemler oluşturulur. Bu gruplar şu şekilde sıralanabilir;

 • Beğeni, yorum ve kaydet grupları
 • Takipçi kazandırma etkinlik grupları
 • Şifreli paylaşım grupları
 • Keşfet paylaşım grupları

Tüm bu gruplarda ortak bir amaç vardır. Onlar da İnstagram’da takipçi arttırma ve içeriklerin keşfete düşmesini sağlamak. Beğeni, yorum ve kaydetme grupları ile keşfet grupları ortak şekilde insanların içeriklerine etkileşim kazandırarak, hemen herkesin görebildiği keşfete içerikleri çıkarmayı amaçlamaktadır.

Şifreli paylaşım grupları ve takipçi etkinlikleri ise direkt olarak takipçi kazandırmak için kurulmaktadır. İnstagram’da takipçi arttırma ücretsiz şekilde nasıl yapılır diyorsanız bu gruplara katılmanız önerilmektedir. Şifreli gruplarda paylaşımlarınızda bir şifre belirlenir ve açıklamaya eklenir. Sonrasında aramaya şifreyi yazdığınızda gruptakileri ve kendi hesabınızı bulabilirsiniz. Böylece herkes birbirini takip etmiş olur. Etkinlik grupları ise herkesin birbirini geri takip etmesi için açılan kısa süreli gruplardır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67