Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

Instagram insanların sosyalleşebildiği, paylaşımlar yaptığı ve başkalarının hesaplarına göz attığı bir mecradır. Bazı insanlar, başka insanların profilini gizlice ziyaret edebilmek için takip etmeden profili görme konusunu araştırmaktadır. Eğer hesabı herkese açık olan birini takip etmeden stalklamak istiyorsanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ancak kişisel hesap şeklindeki bir profili ziyaret etmek için ya o hesabı takip etmeli, ya da farklı yöntemler kullanmalısınız.

Takip etmediğiniz gizli hesapları görmek istiyorsanız, bu noktada Instagram gizli hesap görme siteleri, uygulamaları ya da programları kullanmanız gerekecektir. Zira gizli olan hesaplar, bu hesaplarını yalnızca takipçileri ile paylaştığı için normal bir şekilde Instagram’a girip bu hesapların içeriğine bakmanız mümkün değildir.

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Uygulaması Ücretsiz

Takip etmediği gizli hesapların paylaşımlarını görmek isteyen bireylerin en çok araştırdığı konulardan biri de Instagram’da gizli hesapları görme uygulaması ücretsiz olmaktadır. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi normalde takip etmediğiniz hesapları Instagram üzerinden görüntüleyebilmeniz söz konusu değildir.

Gizli hesapların içeriğini görmek için kullanabileceğiniz pek çok uygulama bulunmaktadır. Üstelik bu uygulamalar hem Android hem de iOS cihazlar tarafından indirilebilmektedir. Bu işlem için tercih edebileceğiniz farklı uygulamalar olsa da, neredeyse hepsinin çalışma prensibi aynıdır. Bu uygulamalara Instagram bilgileriniz ile giriş yapmanız istenir. Sonrasında da uygulamanın arama panelinden dilediğiniz kişinin profiline giriş yapıp gönderilerine göz atabilirsiniz. Telefonunuza indirebileceğiniz bazı gizli hesap görme uygulamaları aşağıdaki listede belirtilmektedir.

Ghostegro

Follow Reports

Progro

Best Whozi

Postegro

Sosyal Analiz

Gizlice Instagram Story Reels İzle

Blind Story

Webtegro

Pingru

Yukarıda belirtilen uygulamalar, Instagram’dan bağımsız olarak geliştirilmiştir. 3. şahıs uygulamalarında güvenlik hiçbir zaman %100 oranında olmamaktadır. Bu nedenle Pingru, Postegro, Webtegro gibi Instagram gizli hesap görme uygulamalarını indirmeden önce iyice düşünmeniz gerekmektedir. Zira hesabınız hile nedeniyle kapatılabilir, askıya alınabilir ve hatta başkalarının eline geçebilir.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Sitesi Ücretsiz

Gizli hesapları görebilmek uygulama indirmek istemiyorsanız, internet üzerinde bazı web sitelerinden faydalanabilirsiniz. Kapalı hesapları takip etmeden ve görüntüleme için uygulama kullanmadan paylaşımları görmek istiyorsanız, web sitelerinden faydalanabilirsiniz. Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz araştırması yapan bireyler, bu noktada pek çok siteyi kullanabileceklerini bilmelidir.

Instagram gizli hesap görme siteleri de, bu tarzda açılan uygulamalar ile aynı görevi yapmaktadır. Kullandığınız internet tarayıcınıza Instagram gizli hesap görme yazmanız durumunda tercih edebileceğiniz tüm web siteleri karşınıza çıkacaktır. Bu platformlardan dilediğinize giriş yaparak gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. Ancak herhangi bir site üzerinde gizli hesap görüntüleme işlemi yapmadan önce, o siteyi iyice araştırmanız tavsiye edilmektedir.

Instagram Gizli Hesap Görmek Yasal Mı?

Günümüzde sayısız Instagram kullanıcısı takip etmeden profil görme işlemi yapmakta ve bu sayede gizli hesapların içeriğini görebilmektedir. Ancak bu noktada bilmek gerekir ki, kapalı hesap görme yasal bir işlem değildir. Zira hesap kullanıcısı tarafından başkalarına gizlenmiş bir hesabı ortaya çıkarmak ihlale girmektedir. Bu nedenle gizli hesap görme uygulama ve siteleri kullanan bireylerin hesapları kapatılabilmektedir.

Tüm bu hususlar göz önünde bulundurulduğu zaman Instagram’da gizli hesap kullanıcısının içeriklerini görmeniz yanlış bir davranış olacaktır. Alternatif olarak açılan uygulama ve siteler, Instagram’ın gerçek uygulamasından tamamen bağımsızdır. Bu nedenle de hesap bilgilerinizi başka bir platforma girmeniz, hesabınızın çalınmasına da sebebiyet verebilmektedir. Bu hususları göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67