İlgi Çekici Instagram Hikayeleri İçin 5 Uygulama

İlgi Çekici Instagram Hikayeleri İçin 5 Uygulama

Instagram içerisinde her kullanıcı, daha canlı hikayelere kavuşmak ister. Her ne kadar platform tarafından bazı seçenekler sunulsa da, birçok kişi tarafından yetersiz bulunur. Dolayısıyla Instagram story uygulamaları hangileri sorusu, birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.

Burada kullanılabilecek çok fazla seçenek olup, hepsi size birbirinden farklı ve daha renkli sonuçlar teklif eder. Aralarından bazı seçenekler şöyle verilebilir;

  1. Canva
  2. Inshot
  3. Unfold
  4. Storyart
  5. Prequel

Bu uygulamaların hepsi gerek Apple Store, gerekse Google Play Store üzerinden yüklenebilir. Eğer daha doğru sonuçlar almak istiyorsanız hepsinde bir hikaye denemesi yaparak, sonuçları karşılaştırmanız tavsiye edilir.

Canva

Ücretsiz olarak indirilebilen Canva, kullanıcılara hazır şablonlar sunmaktadır. Bununla beraber herkes akıl gücünü kullanarak, yeni seçenekler de meydana getirebilmektedir. Renkli metinler yazı tipi ve boyutlar sunmaktadır. Depolama özelliği mevcut olup, böylece ilerleyen dönemlerde üzerinde çalışmanıza izin verir.

Pratik bir arayüzü olan uygulama, her kullanıcı tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

Inshot

Günümüzde birçok Instagram üyesi tarafından Instagram hikaye tasarımı için tercih edilen bu uygulama, ücretsiz olarak indirilebilir. İçerisinde 1,000 üzerinde çıkartma vardır ve istediğiniz seçenekleri profesyonel olarak kullanmanıza imkan tanır. Video kırpma, birleştirme, müzik ekleme gibi seçenekler sunmaktadır.

İçerisinde özel efektler mevcut olup, böylece daha canlı ve beğenilen sonuçlar almanıza yardım eder. Videoların parlaklık ve kontrast gibi öğeleri de ayarlanabilmektedir. Filtrelerini de deneyerek daha farklı sonuçlara, kısa sürede erişmeniz mümkündür.

Unfold

Kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran Unfold, daha farklı hikayeler elde etmek için deneyebileceğiniz uygulamalar içerisindedir. Eğer ücret ödemek istemiyorsanız, herhangi bir meblağ ödemeden telefonunuza yüklemeniz mümkündür.

İçerisinde 200 üzeri şablonu olup, böylece daha kaliteli içerikler üretmenize imkan tanımaktadır. Böylece herkesin dikkatini çekecek hikayeler oluşturabilir, izlenmelerinizi kısa sürede arttırabilirsiniz. İçerisinde birbirinden farklı ve güzel efektleri, filtreleri mevcut olup her biri daha iyi sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bu uygulamanın size hangi fırsatları sunduğunu görmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken cihazınıza yüklemektir.

Storyart

Ücretsiz olarak akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz Storyart, ilgi çekici Instagram hikayeleri için 5 uygulama arasında yer almaktadır. İçerisinde 2,000 üzeri hikaye şablonu vardır. Böylece her seferine birbirinden farklı sonuçlar almanız oldukça kolaydır.

Küçük bir boyutu olan aplikasyon, cihazda fazla yer kaplamamaktadır. Ayrıca pratik bir arayüze sahip olduğu için yeni kullanıcılar bile zorluk çekmeden öğrenebilmektedir. Telefonunuza indirdikten sonra hangi efektleri ve filtreleri sunduğunu görebilir, kolaj seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Sunduğu yüksek hikaye şablonuna rağmen düşük bir boyutu olduğu için, yer sorunu yaşayanlar tarafından bile kolayca tercih edilebilir.

Prequel

Her ne kadar birçok Instagram kullanıcısı tarafından bilinmese de, Prequel de daha farklı seçenekler almanıza yardım etmektedir. Daha profesyonel sonuçlar sunan aplikasyon ile başarılı sonuçlara kısa sürede kavuşmanız mümkündür.

Filtreleri özelleştirme seçeneği mevcut olup, böylece sadece kendinize özel çözümlere kavuşmanız oldukça mümkündür. Estetik sonuçlara kısa sürede ulaşmanızı sağlayan Prequel, oldukça basit bir kullanım da sunar. Böylece hiçbir zorluk yaşamaksızın öğrenilebilir.

İçerisinde Miami, Retro ve Prequel Disco gibi farklı efektleri mevcut olup, daha güzel fotoğraf ve video editleme seçeneği sunmaktadır. Telefonda fazla yer kaplamamakta olup, bu özelliğiyle depolama alanı sorunlarına neden olmamaktadır.

Burada saymış olduğumuz uygulamaların tümü, yaratıcı Instagram story elde etmek için pratik ve hızlı çözümler sunar. Eğer hangisinin size daha iyi sonuç vereceğini merak ediyorsanız telefonunuzun market uygulamasından kısa sürede yükleyebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67