Facebook’ta Gruba Toplu Üye Nasıl Eklenir?

Facebook’ta Gruba Toplu Üye Nasıl Eklenir?

Facebook içerisinde birçok kişi yeni oluşturduğu veya sevdiği bir gruba üye eklemek ister. Normal şartlarda Facebook gruba üye ekleme teker teker gerçekleştirilir. Ancak yüzlerce kişiyi eklemek istiyorsanız, bu neredeyse imkânsızdır.

Dolayısıyla bu noktada kişiler farklı yöntemlerin varlığını araştırır. Burada şu gibi maddelerden bahsedilebilir;

  1. Script kodlarını kullanmak
  2. Eklentilerden yararlanmak
  3. Aplikasyon kullanmak
  4. Web sitelerini kullanmak

Eğer bunları teker teker incelerseniz, bir çözüm bulmanız olasıdır. Ancak bilmeniz gereken, platformun en azından şu anlık toplu göndermeye izin vermiyor olduğudur. Dolayısıyla en güvenli çözüm birer birer çağırmaktır.

Script Kodlarını Kullanmak

Eğer kodlamadan anlıyorsanız veya uğraşmayı seviyorsanız, Script kodlarını kullanarak birden fazla arkadaşınızı çağırmanız mümkün olabilir. Bunun için Türkçe ve İngilizce kaynaklardan ayrıntılı bilgi bulmanız mümkündür.

Ancak dikkat etmeniz gereken, toplu işlem yapmanın platformun sizin spam olduğunuzu düşünebileceğidir. Bu durumda sadece kısıtlama değil, sizi platformdan uzaklaştırabilir. Her ne kadar itiraz etme şansınız olsa da, yetkililer tekrar incelerse toplu işlem yaptığınızı görerek size olumsuz yanıt verebilir.

Ayrıca hatalı bir yeri değiştirmek olumsuz sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle kodlamadan anlamıyorsanız, denemeniz önerilmez.

Eklentilerden Yararlanmak

Arama motorlarına yönelik sunulan çeşitli eklentiler vardır. Bunlar platformu daha kolay kullanma izni verir. Bunları incelerseniz, bazı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Böylece Facebook gruba toplu arkadaş ekleme 2020 kolay bir şekilde yapılabilir.

Örnek olarak bir dönemler olan, ancak artık erişilemeyen Group Invite All özellik bunlardan biridir. Türkçe ve İngilizce araştırma yapmak, size daha fazla çözüm sağlayabilir. Burada dikkat etmeniz gereken zamanlayıcı 15 saniye olarak belirlemek ve bir günde maksimum 1000 kullanıcı davet etmedir.

Zira aksi durum yine spam olduğunuz düşüncesini uyandırabilir. Böylece hesabınızın kilitlenmesi ya da farklı yaptırımlar olabilir. Ayrıca bazı eklentiler sizden kullanıcı adı ve şifrenizi isteyebilir. Düşünüldüğünde sizin listenizden arkadaş eklemesi için, doğal olarak buna ihtiyacı vardır.

Her ne kadar hayır deme şansınız olsa da, erişim izni olmaması size hizmet verememesine sebep olabilir. Dolayısıyla bu durumda dikkatli olunmalıdır.

Aplikasyon Kullanmak

Facebook geliştikçe ona yönelik farklı hizmetler sunan çeşitli aplikasyonlar da oluşturulmuştur. Bunların her biri, farklı bir konuda kolaylık sağlar. Dolayısıyla yapacağınız bir araştırma, size bu konuda sonuca ulaştırabilir.

Eğer Google Play Store üzerinde bulunmuyorsa, APK dosyası halinde indirerek, cihazın ayarlar kısmından bilinmeyen aygıtlara izin vermeniz gerekir. Ardından kurulum gerçekleştirilebilir. Tek dikkat etmeniz gereken, tıpkı eklentilerde olduğu gibi kullanıcı adınız ve şifrenizin talep edilebileceğidir.

Bu durum hesabınızda bir güvenlik problemi oluşturur. Dolayısıyla duruma karşı dikkat etmeniz şarttır. Ayrıca fazla istek atmak, burada da spam sonucu uyandırabilir.

Web Sitelerini Kullanmak

Akıllı telefonların aplikasyonlar sayesinde daha fazla kullanışlı hale geldiği yadırganamaz bir gerçektir. Ancak her telefona farklı amaçlara yarayan birçok aplikasyon yüklenir. Böylece cihazlarda bir süre sonra yer sıkıntısı ortaya çıkar.

Bu nedenle neredeyse herkes, gerekli olmayan bir uygulamayı en başında yüklememeyi tercih eder. Özellikle aynı hizmeti veren online bir seçenek varsa, sıkça uygulandığı görülür. Eğer Facebook gruba üye ekleme istiyorsanız ve aplikasyonu yüklemeyi tercih etmiyorsanız, buna yönelik hizmet veren siteler araştırılabilir.

Eğer sonuç alırsanız, yönergeleri takip ederek işlem yapabilirsiniz. Ancak burada da siteye, hesabınıza erişim izni vermeniz olasıdır. Bu nedenle istenmeyen sonuçlar yaşanabilir. Spam almanız burada da mümkün olduğu için dikkatli olunmalıdır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67